Napsali o nás ...

Jandová-Brnířov
S firmou Petra Šobra jsme spolupracovali již před pár lety při velké rekonstrukci rodinného domu. Omítky, podlahy, sádrokartony, obklady a dlažby, venkovní úpravy - se vším si firma skvěle poradila přesně dle domluvy a v rámci předem domluveného rozpočtu. Na základě výborné zkušenosti jsme se na firmu obrátili opakovaně při rekonstrukci garáže a opět naprostá spokojenost. Firmu můžeme jen chválit a vřele doporučujeme.

Volfgang Podestát, Česká spořitelna, a. s., pobočka v Domažlicích
K rekonstrukci balkonu u rodinného domku jsem oslovil firmu pana Šobra. Tato firma provedla rekonstrukci balkonu ve vysoké kvalitě a bez zbytečných odkladů. Oceňuji i dodržení stanoveného rozpočtu.

Šárka Pangerlová Nichols
Firmu Petra Šobra jsem oslovila ohledně renovace koupelny mojí maminky a nemohla jsem si vybrat lépe! Naprosto vynikající komunikace s panem Šobrem po celou dobu projektu, vše mi vždy řádně vysvětlil a cokoliv bylo potřeba řešit v průběhu renovace bylo komunikováno ihned a efektivně. Vzhledem k mé časové vytíženosti pro mě bylo vitální abych se mohla spolehnout, že vše na čem jsme byli domluveni bude uděláno i bez mé přítomnosti a toto bylo splněno na 100%. Časový plán byl dodržen a koupelna je nádherná a funkční. Děkuji!!!

MUDr.L. Vondrák
S firmou Šobr jsme velice spokojeni. Firmu jsme oslovili, když jsme potřebovali provést oddělení pozemku zděným plotem s Al výplní.. Firma pracovala velmi spolehlivě, postarala se o veškeré i přípravné práce a úpravu stavebního pozemku. Zděné oplocení provedeno výborně, přesně, důkladně. Úklidové i dokončovací práce bez jakýchkoliv problémů a ve výborné kvalitě. Firmu doporučuji pro vstřícné a korektní jednání.

Společnost FOR HELP s.r.o. a FOR HELP - AUTISMUS z.s.
Vážený pane Šobr,
jménem společnosti FOR HELP s.r.o. a FOR HELP - AUTISMUS z.s. bychom Vám rádi poděkovali za dlouholeté poskytování sponzorských darů pro naši organizaci, kde sdružujeme děti s poruchou autistického spektra.
Vaše podpora se také týká našich zvířecích terapeutů, kteří jsou součástí naší společnosti.
Velmi si vážíme Vaší ochoty pomáhat. Děkujeme, že nejste lhostejní k problémům dětí s handicapem.
Děkujeme!

Poděkování Sboru dobrovolných hasičů z Domažlic ZDE

Tibor Palacký - Domažlice
Při stavbě mé vysněné chaty jsem oslovil stavební firmu Šobr z Domažlic. S majitelem Petrem Šobrem jsme se v zimním období domluvili na podmínkách a čase, kdy se začne na jaře stavět. Tak, jak jsme se domluvily, tak to i bylo. Hrubá stavba velké dvoupatrové chaty byla hotova do 14 dní. Majitel vše zařídil včetně betonu a jiných potřebných věci kolem stavby. Po celou dobu jsem mohl být přítomen a přiložit ruku k dílu. Kvalitu jeho práce ohodnotily následující firmy jako např. tesaři atd. Byl to zážitek a firmu Šobr z Domažlic Vám mohu jenom doporučit.
Hezký den a budujte si hnízdečka.

Dušan Hejna - investor
Vážený pane Šobr,
Dovolte mi poděkovat za velmi profesionálně , kvalitně odvedenou práci na stavbě nového rodinného domu v Soustově. Obkladačské práce byly zvládnuty vysoce kvalitně a zejména oceňuji pokládku velkoformátové dlažby v designu beton. Mimo kvalitní práci byly dodrženy termíny a i rozpočet dle původní cenové nabídky.
Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.

Jan Haber - Klikařov
S firmou Šobr stavitelství jsme velice spokojeni. Firmu jsme oslovili, když jsme řešili částečnou rekonstrukci chalupy. Firma nám udělala rozpočet, který dodržela, včetně termínu zhotovení, postarala se kompletně o materiál, vzorně po sobě uklidila a odvedená práce byla na jedničku.
Doporučujeme! 

Kupilíkovi, Domažlice
S celkovou rekonstrukcí koupelny firmou Šobr jsme velice spokojeni. Komunikace skvělá na profi úrovni, veškeré etapy prací (bourání, zednické+obkladačské práce, likvidace materiálu, vodařské práce+sanita+elektrikářské práce) navazovaly bez prodlev a pokud se vyskytly věci, které bylo v průběhu rekonstrukce potřeba řešit, vše proběhlo rychle - bez potíží a problémů. P. Šobr předával kvalitně provedené dílo, ceny odpovídají perfektní práci bez nadhodnocení. Jsme rádi, že jsme p. Šobra poznali a vážíme si ho. Můžeme vřele doporučit.

Peteřík Miroslav
Firma pana Šobra nám kompletně přestavovala byt. Spolupráce s panem Šobrem byla od začátku až do konce bezproblémová, co slíbil, to splnil. Všem, kteří se rozhodují jakou firmu zvolit k různým stavebním pracím, vřele doporučuji firmu pana Šobra.

Krajčíkovi
Firmě Petra Šobra jsme zadali přestavbu starého umakartového jádra v bytovce na místnost s WC a sprchovým koutem. Podle naší zkušenosti musím pět pouze chválu. Už je při samotném domlouvání a zadávání přestavby jsme se setkali s příjemným přístupem a jednáním. Všichni tři kluci, co u nás na přestavbě pracovali, byli velice příjemný, pracovitý a spolehlivý. Průběh přestavby probíhal bez problémů a v časovém harmonogramu. Musím podotknout, že vždy po skončení denní práce po sobě si uklidili. Co se týká hodnocení samotné práce nemáme co vytknout, vše je postaveno a obloženo na vysoké profesionální úrovni. Proto můžeme s čistým svědomím Firmu Šobr doporučit všem lidem, jsme přesvědčeni, že budete také tak spokojeni jako my.

Stavební firma Šobr doporučuje!


Naše stavební firma Šobr hledá zedníka na hlavní pracovní poměr. Jedná se o provádění stavebních prací v okolí Domažlic. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: +420 774 202 560.

Naše Stavební firma Šobr působí v oboru stavebnictví již řadu let a během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností v tomto oboru. Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Nabízíme kompletní stavební práce a zednické práce např. rekonstrukce bytových i nebytových prostor, zednické práce různého typu, stavby domu na míru, stavby rodinných domů a další práce z oblasti stavebnictví.

DŮVODY PROČ K NÁM

KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
overena ifirmy white150

FIRMA ŠOBR

PETR ŠOBR
Na Milotově 175
Domažlice
344 01

SPOLEHLIVÁ FIRMA
sobr firmy 2023

POMOHLI JSME DĚTEM

Staňkov3