ZATEPLENÍ FASÁD

Naše Stavební firma Šobr také provádí zateplení fasád, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví. Fasáda domu patří k nejdůležitějším částem stavby. Reprezentuje váš dům, ale také by měla chránit stavbu před zimou, teplem, hlukem, větrem nebo deštěm.Tepelné ztráty fasádou totiž představují podstatnou složku celkových ztrát tepla a u rodinného domku se fasáda podílí na celkových ztrátách cca 30 %, u činžovních nebo panelových domů ještě podstatnější měrou. Na kvalitní zateplení fasády by se určitě nemělo opomínat ani na něm šetřit. Přináší úsporu tepelné energie a tím i vašich dalších finančních prostředků.

PROČ ZATEPLENÍ FASÁD?
- Snížení nákladů na vytápění - Jednorázovou investicí trvale snížíte spotřebu energie na vytápění
- Bezpečná a návratná investice - je výhodná a trvalá.
- Snížení nákladů na klimatizaci – kvalitně tepelně izolovaný dům se nepřehřívá a nepotřebuje v létě chlazení.
- Ochrana životního prostředí - zateplovací systémy např. s pěnovým polystyrenem jsou recyklovatelné
- Menší zdroj tepla - dobře zaizolovaný dům potřebuje zdroj tepla s malým výkonem a tudíž menší pořizovací cenou
- Kratší topná sezóna - díky nízkým tepelným ztrátám můžeme později zahájit a dříve ukončit topnou sezónu a tím sníží celkové náklady na vytápění
- Optimální využití prostoru – při správně provedeném zateplení na vás ze stěny nepůsobí chlad a vy nemáte tendenci svůj nábytek umísťovat dále od stěny, takže využijete celou část až ke stěnám.
- Odstranění kondenzace vodní páry na stěnách – správným zateplením konstrukce se posune rosný bod, na vnitřních stěnách se nesráží vodní pára a tím se sníží či vyloučí riziko vzniku plísní na stěnách.
- Eliminace tepelných mostů - certifikovaný zateplovací systém vám zajistí souvislé překrytí všech tepelných mostů vzniklých při stavbě nosné konstrukce - betonové překlady a věnce, velké spáry ve zdivu apod.
- Prodloužení životnosti konstrukce - zateplovací systém sníží pohyby v konstrukci vznikající rozdílem denních a nočních teplot, v jejichž důsledku vznikají trhlinky

Naše Stavební firma Šobr toto zateplení fasád provádí kvalitně za pomocí současných moderních technologií.

Více z této kategorie: « STAVBY NA MÍRU

Stavební firma Šobr doporučuje!


Naše stavební firma Šobr hledá zedníka na hlavní pracovní poměr. Jedná se o provádění stavebních prací v okolí Domažlic. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: +420 774 202 560.

Naše Stavební firma Šobr působí v oboru stavebnictví již řadu let a během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností v tomto oboru. Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Nabízíme kompletní stavební práce a zednické práce např. rekonstrukce bytových i nebytových prostor, zednické práce různého typu, stavby domu na míru, stavby rodinných domů a další práce z oblasti stavebnictví.

DŮVODY PROČ K NÁM

KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
overena ifirmy white150

FIRMA ŠOBR

PETR ŠOBR
Na Milotově 175
Domažlice
344 01

SPOLEHLIVÁ FIRMA
spolehliva firma 2019 250

POMOHLI JSME DĚTEM

Staňkov3